
Fischertechnik Конструктор PROFI Е-тронік
- Нет в наличии
- Код: FT-559883
8 688 ₴
Fischertechnik Конструктор PROFI Е-тронікНет в наличии
8 688 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Набір E-Tronic дозволяє відкрити світ електроніки за допомогою гри! Діти можуть будувати прості послідовні та паралельні схеми, використовуючи електронні вимикачі з транзисторами, конденсатори, резистори та світлодіоди.
Цей набір навчає основним принципам електроніки за допомогою покрокового процесу проектування і збірки. Модуль E-Tronics - це контролер з 16 встановленими програмами, що має 2 виходи для моторів, 3 аналогових входи для датчиків і потенціометр для управління швидкістю моторів. Цей конструкторський набір може бути використаний для створення різноманітних захоплюючих моделей, від простих компонентів до складних, таких як змінні миготливі вогні. Ви можете побудувати гаражні ворота, або мармуровий пробіг із захоплюючими електронними компонентами. Портал eLearning містить захоплюючі супровідні методичні матеріали з вивчення електроніки.
Цей набір навчає основним принципам електроніки за допомогою покрокового процесу проектування і збірки. Модуль E-Tronics - це контролер з 16 встановленими програмами, що має 2 виходи для моторів, 3 аналогових входи для датчиків і потенціометр для управління швидкістю моторів. Цей конструкторський набір може бути використаний для створення різноманітних захоплюючих моделей, від простих компонентів до складних, таких як змінні миготливі вогні. Ви можете побудувати гаражні ворота, або мармуровий пробіг із захоплюючими електронними компонентами. Портал eLearning містить захоплюючі супровідні методичні матеріали з вивчення електроніки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.36 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 470 мм |
| Количество деталей | 250 шт (12 моделей) |
| Объем | 0.0120 м3 |
| Особенности | для роботи необхідно: акумулятор (FT-34969) або блок живлення (FT-505283) |
| Серія конструктора | Profi |
| Тип игры | електроніка |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 688 ₴

