Написати власну програму і оживити робота - це неймовірно захоплююче заняття для будь-якої дитини! Неможливо уявити сучасний світ без програмування . Щоб познайомити навіть наймолодших учнів із цією захоплюючою та важливою темою, Fischertechnik розробили спеціальний набір. Введення в інформатику та робототехніку дається легко та швидко завдяки використанню готових компонентів разом із великою кількістю практичних вправ. Два мотори і датчики знаходяться у щасі і одразу готові до використання. Увімкніть робота, підключіться до мобільного пристрою через Bluetooth і почніть знайомство! Просте середовище графічного програмування з готовими прикладами відповідає віковій категорії здобувачів освіти. Створення першої оригінальної програми - не проблема, завдяки вбудованому редактору.
Навчальні матеріали включають в себе 3 експерименти з рішеннями і пропонують ідеальний план занять для маленьких дослідників.
Навчальні матеріали включають в себе 3 експерименти з рішеннями і пропонують ідеальний план занять для маленьких дослідників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.73 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Количество деталей | 25 шт (3 моделі) |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Розвиток | креативність |
| Серія конструктора | ROBOTICS |
| Тип игры | програмування |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 744 ₴



