Перші експерименти з пневматикою були проведені ще в третьому столітті до нашої ери і виявили надзвичайну універсальність та корисність стисненого повітря для людства. Використовуючи 8 моделей та 29 експериментів, набір STEM Пневматика дозволяє викладати основні принципи пневматики та демонструвати роботу таких компонентів, як компресори, пневматичні клапани та циліндри, а також випускний дросельний клапан. Набір також включає план уроків та методичні матеріали для вчителів.
Основні предмети:
Основні предмети:
- Виробництво та розподіл стисненого повітря
- Керування пневматичними циліндрами
- Контроль швидкості руху за допомогою дросельних клапанів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.01 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Количество деталей | 273 шт (8 моделей, 29 експериментів) |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Розвиток | креативність |
| Тип | пневматика |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 644 ₴












