Як виробляється екологічна енергія? Як працює паливний елемент і як ви можете використовувати його для отримання водню? Відновлювані джерела енергії стануть найважливішими джерелами енергії в майбутньому.
Дев'ять моделей та 28 експериментів використовуються для демонстрації виробництва, зберігання та використання електроенергії з природних джерел, таких як вода, вітер та сонячна енергія. Потужні сонячні панелі можуть бути прикріплені різними способами для універсального використання в моделях. Конденсатор високої місткості, що входить до комплекту, служить системою накопичення енергії. Паливний елемент наочно демонструє, як вода розщеплюється на два компоненти - водень і кисень. Це вчить дітей про майбутні джерела енергії та допомагає засвоїти важливі навички. План уроків та методичні матеріали допомагають вчителям використовувати набір STEM Відновлювальна енергія у класі.
Дев'ять моделей та 28 експериментів використовуються для демонстрації виробництва, зберігання та використання електроенергії з природних джерел, таких як вода, вітер та сонячна енергія. Потужні сонячні панелі можуть бути прикріплені різними способами для універсального використання в моделях. Конденсатор високої місткості, що входить до комплекту, служить системою накопичення енергії. Паливний елемент наочно демонструє, як вода розщеплюється на два компоненти - водень і кисень. Це вчить дітей про майбутні джерела енергії та допомагає засвоїти важливі навички. План уроків та методичні матеріали допомагають вчителям використовувати набір STEM Відновлювальна енергія у класі.
Основні предмети: виробництво, зберігання та використання джерел електричного струму / енергії: води, вітру, сонця та водню
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.73 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Объем | 0.0200 м3 |
| Розвиток | креативність |
| Тип игры | робототехніка |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 460 ₴



