
Fischertechnik Конструктор STEM ROBOTICS TXT 4.0 Базовий набір
- Нет в наличии
- Код: FT-559888
38 970 ₴
Fischertechnik Конструктор STEM ROBOTICS TXT 4.0 Базовий набірНет в наличии
38 970 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Базовий набір Fischertechnik Robotics TXT 4.0 - ідеальне рішення для любителів і професіоналів! На додаток до камери з обробки зображень, STEM набір містить ультразвуковий датчик, два мотори з енкодером, датчик лінії, фототранзистор, а також дві кнопки та два світлодіоди. Моделі можна програмувати та управляти ними за допомогою програмного забезпечення ROBO Pro Coding. Новачки можуть отримати доступ до готових зразків програм, тоді як досвідчені користувачі та професіонали - розпочати роботу безпосередньо в середовищі програмування Blockly або на Python. Завдяки додатку (Android / iOS), контролером TXT 4.0 також можна керувати за допомогою голосу. Набір зозволяє зібрати 12 захоплюючих моделей, починаючи від пішохідних світлофорів, шлагбаума, сканера штрих-коду до мобільних роботів-водіїв. Навчальний матеріал містить 20 експериментів із рішеннями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.23 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Количество деталей | 160 шт (12 моделей) |
| Комплектация | світлодіод(и) /x2 |
| Объем | 0.0218 м3 |
| Особенности | Дидактична супровідна інформація: (завантажується безкоштовно) |
| Тип игры | робототехніка |
| Ширина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 38 970 ₴

