Молоді винахідники та дослідники цікавляться всім навколо. Як включається світло? Чому струм рухається дротами? Діти дізнаються відповіді на ці та інші запитання у цікавій формі за допомогою набору Електроніка на основі 9 моделей та 25 експериментів. Набір навчає дані про електричні схеми, і використовує прості підходи таким чином, щоб діти могли легко зрозуміти принцип дії фізичних явищ. Моделі легко будувати в класі та інтегрувати з розробленими завданнями та рішеннями.
Класний набір містить 16 індивідуальних наборів і підходить для 30 учнів та одного вчителя.
Класний набір містить 16 індивідуальних наборів і підходить для 30 учнів та одного вчителя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.64 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 410 мм |
| Комплектация | світлодіод(и) /x16 |
| Объем | 0.0262 м3 |
| Тип игры | електроніка |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 62 610 ₴



