Відкрийте для себе захоплюючий світ електроніки з набором STEM Електроніка! За допомогою 10 моделей та 20 експериментів світ електроніки постає перед очима школярів, як захоплюючий освітній простір. Крок за кроком набір навчає основам електроніки та пропонує до вивчення багато різних з нею пов'язаних тем. За допомогою цього набору можна створити безліч цікавих функціональних моделей - від простих до складних. Викладачам у нагоді стануть методичні матеріали fishertechnik, доступні для завантаження в електронному вигляді.
Необхідні для роботи аксесуари: Акумулятор FT-34969, Блок живлення FT-505283
Необхідні для роботи аксесуари: Акумулятор FT-34969, Блок живлення FT-505283
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.90 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Количество деталей | 250 шт (10 моделей) |
| Комплектация | світлодіод(и) |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 588 ₴












