Цей салонний стілець для ляльок оформлений в рожевих тонах, покритий золотими сердечками з фіолетовою основою, і є ідеальним доповненням до будь-якого салону краси для ляльок. Посадіть своїх ляльок на стілець і закріпіть їх за допомогою ремінця безпеки, щоб вони не випали. Використовуйте ножні педалі, щоб піднімати і опускати стілець, щоб врегулювати йрго на потрібну вам висоту! Сидячий симпатичний стілець поставляється з великою кількістю веселих салонних аксесуарів, таких як плойка для випрямлення волосся, фен, ножиці, заколки для волосся та пляшка з пульверизатором. Маючи трохи фантазії, немає меж у тому, скільки крутих зачісок ви можете створити!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.98 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 450 мм |
| Объем | 0.0189 м3 |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴






