Крім цього, при розробці цієї моделі подбали і про комфорт. Рама сконструйована за канонами міського велосипеда з високою рамою, де кермо і сидіння забезпечують посадку з рівною спиною.
Кермо і сидіння регулюються по висоті в широкому діапазоні. Сидіння м'яке, з покриттям з ECO-шкіри. Гріпси керма м'які гумові, з бічним захистом рук при падінні. Ручне гальмо V-Brake на передньому, і ніжні гальма на задньому колесі. Така комбнація, на відміну від повністю ручного гальма, дозволить навіть самим маленьким велосипедистам гальмувати, адже маленьким діткам іноді складно гальмувати ручним тормзом. Диск колеса 12` традиційний, шпицевий з класичної втулкою на підшипниках. Високий і широкий профіль покришки забезпечать комфортне катання як по асфальту, так і по нерівностями. Колеса додатково захищені бризговиками пофарбованими в колір велосипеда і надійно захистять від бруду і бризок.
У комплектацію велосипеда входить 2 катафотf, дзвіночок на кермо, набір інструментів для збірки та обслуговування велосипеда, набір бічних навчальних коліс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.00 кг |
| Вид | Велосипед |
| Высота | 500 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Вік дитини до | 4х років |
| Габарити | 86 см (довжина), 45 см (ширина по керму) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 900 мм |
| Діаметр колес | 12" |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Материал рамы | Сталь |
| Объем | 0.0810 м3 |
| Оснащение | 2 додаткові бічні колеса |
| Особенности | висота сидіння регулюється /41-51 см (від підлоги) |
| Переднє гальмо | Ручний |
| Рекомендований зріст дитини | до 1м |
| Розмір колеса | 5 мм (ширина) |
| Ширина | 180 мм |
- Цена: 4 999 ₴












