Танцюйте і сяйте разом із Саванною,46-см лялькою-балериною Our Generation з довгим хвилястим світлим волоссям і темно-синіми очима, які відкриваються і закриваються! Саванна може обертати шиєю, руками та ногами, виконуючи піруети та інші забавні пози балету, коли вона танцює на сцені. Одягніть в рожеву кофтину Саванну, коли вона репетирує свій виступ, а потім влаштуйте чарівне шоу у її приголомшливій балетній сукні! Вона має рожеве плаття-трико з світло-фіолетовою спідницею з вуалі та декоративною стрічкою на талії. А відповідна пов'язка додає додаткової нотки солодкості її зачісці. Комплектація: 46-см лялька Саванна, балетна сукня, кофтина, пов'язка із блискітками, пара балеток.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.07 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Комплектация | лялька |
| Объем | 0.0166 м3 |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴







