Сім'я Пінгвінів від Li'l Woodzeez - це милі мешканці казкового лісу. Сім'я складається з 4 персонажів -пінгвінів: мама Пейдж, тато Уолліс, діти Поппі і Лолі. Всі фігурки пластикові, приємні на дотик. Голова, ручки, ніжки -рухливі. Вони одягнені в яскравий наряд, який можна комбінувати з іншими іграшками Li'l Woodzeez.
Ігрові фігурки розвивають творчу фантазію дитини, а також тактильне і зорове сприйняття. За допомогою фігурок дитина тренує пам'ять, запам'ятовуючи різних героїв. Граючи з ними, розвиває дрібну моторику рук. Малюк може збирати великі колекції і грати разом з друзями.
Ігрові фігурки розвивають творчу фантазію дитини, а також тактильне і зорове сприйняття. За допомогою фігурок дитина тренує пам'ять, запам'ятовуючи різних героїв. Граючи з ними, розвиває дрібну моторику рук. Малюк може збирати великі колекції і грати разом з друзями.
Комплектація: чотири ігрові фігурки. Книга з історіями в комплект не входить.
Розмір набору в упаковці: 19.1х8.9х16.3 см.
Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.16 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 90 мм |
| Количество | 4 шт |
| Комплектация | книжка з історією не входить в набір |
| Объем | 0.0027 м3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 19.1х8.9х16.3 см |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴



