Кріплення LHG - це базовий адаптер для монтажу на щоглу точок доступу серії LHG. Кріплення MikroTik Simple metallic mount для LHG-продуктів. Базовий кронштейн для установки всіх пристроїв лінійки LHG. Металеве виконання. Повна сумісність з серією LHG, включаючи моделі LHG XL. Входить до комплекту постачання Wireless Wire Dish.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Комплектация | Кріплення /1 шт |
| Объем | 0.0009 м3 |
| Розміри | 95 х 88 х 108 мм |
| Совместимость | Лінійка LHG |
| Тип | Крепление |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴




