Цей кабель забезпечує високошвидкісну передачу даних, підтримку відео 4K, аудіо та подачу живлення. Робіть більше з меншими зусиллями, використовуючи один кабель для виконання практично будь-якої задачі.
Швидкість передачі до 10 Гбіт/с на порт з підтримкою USB 3.1 (Gen2) або від нього. При завантаженні або завантаженні даних цей кабель є ідеальним рішенням для передачі великих об'ємів інформації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Особенности | роздільна здатність 4K Cinema |
| Разъем 1 | USB-C /тато |
| Разъем 2 | USB-C /тато |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴








