Підтримує максимальну швидкість передачі даних 40 Гбіт / с при підключенні до пристроїв Thunderbolt 3. У 8 разів швидше, ніж USB 3.0, і в 4 рази більше, ніж у HDMI. Шлейфового підключення до шести пристроїв
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Макс. швидкість передачі даних | 20 Гбіт/с |
| Объем | 0.0001 м3 |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | Thunderbolt |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴







