Дитячий кухонний гарнітур з справжнім характером! Красиве поєднання натурального дерева, чорної фарби і кольорової мозаїки надає всьому цьому дійсно стильний вигляд. Діти, які творять на такій кухні, обов'язково придумають кілька новаторських рецептів! Так що дайте волю їх уяві і подивіться, як далеко може понести їх натхнення від мами і тата!
На великій кухні, викладеної мозаїкою з дерева, є гачки, на які можна повісити 1 шумовку, 1 сковороду, 1 металевий друшляк і 3 коробки з їжею з картону (сир, борошно, рис). Як і справжня кухня, вона обладнана індукційної плитою зі світлодіодним підсвічуванням і справжніми звуковими ефектами. Просто натисніть червоні кнопки один раз, щоб включити тарілки, а потім другий раз, щоб почути звук киплячої води в каструлі.
На великій кухні, викладеної мозаїкою з дерева, є гачки, на які можна повісити 1 шумовку, 1 сковороду, 1 металевий друшляк і 3 коробки з їжею з картону (сир, борошно, рис). Як і справжня кухня, вона обладнана індукційної плитою зі світлодіодним підсвічуванням і справжніми звуковими ефектами. Просто натисніть червоні кнопки один раз, щоб включити тарілки, а потім другий раз, щоб почути звук киплячої води в каструлі.
Звукова і індукційна варильні панелі автоматично відключаються через 30 секунд або при третьому натисканні червоних кнопок. Ця красиво оформлена, повністю обладнана кухня також включає в себе духовку, мікрохвильову піч, шафа, 3 поворотні ручки зі звуковими ефектами, раковину з нержавіючої сталі і годинник. В комплекті 6 приладдя. Висота стільниці: 50 см. Використовується 2 лужні батареї (LR6, 1,5 В). Батарейки в комплект не входять. Розміри: 55 х 30 х 87 см. Для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.65 кг |
| Вид | Кухня |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 410 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Объем | 0.0517 м3 |
| Особенности | Зі звуковим ефектом |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 55 х 30 х 87 см |
| Тема | дім |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 600 мм |
| Элементы питания | LR6 x 2 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 6 899 ₴












