Цей келих є частиною колекції Riserva, історичної серії, присвяченій щоденним дегустаціям, розробленої у співпраці з факультетом енології Католицького університету П'яченци і випробуваною професіоналами Італійської асоціації сомельє. Ця модель місткістю 370 мл дуже звивистої і гармонійної форми була розроблена, щоб підкреслити якості цінних вин Каберне.
Як і в інших моделях колекції, скло поєднує в собі оптимальний розподіл скла і нову більш тонку пластину з чистотою скла Star Glass і тонкістю лазерного різання обода, яка є особливо однорідною і ідеально підходить для професійної дегустації.
Як і в інших моделях колекції, скло поєднує в собі оптимальний розподіл скла і нову більш тонку пластину з чистотою скла Star Glass і тонкістю лазерного різання обода, яка є особливо однорідною і ідеально підходить для професійної дегустації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bormioli Rocco |
| Материал | Стекло |
| Цвет | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.43 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Диаметр | 63 мм |
| Длина | 170 мм |
| Количество предметов | 6 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Назначение | для червоного вина |
| Об `єм | 370 мл |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴



