Scuba Jonesy можна знайти в Coral Castle, де він ходить у костюмі аквалангіста південним пляжем західного острова і пропонує гравцям п'ять унікальних квестів!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.22 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 419 ₴












