При цьому якість виробництва та застосовані інженерні рішень дозволили створити витривалу та надійну конструкцію біговелу Miqilong HP.
Одним з пріорітетів, також, була керованість та простота опанування біговелу.
Для цього при проектуванні рами, центр ваги було зміщено до низу. Низький центр ваги дозволив значно підвищити керованість та легкість балансування Miqilong HP у порівнянні з традиційними формами рами біговелів.
Окрім ваги та міцності, значну увагу приділили комфорту користування та дизайну.
Колеса виконано в стильному мінімалістському дизайні з 5 здвоєними спицями у 2 ряди. При цьому широкий профіль колеса значно підвищує комфорт та прохідність, а високоякісні підшипники роблять катання на Miqilong HP надзвичайно легким та простим навіть для дітей які ще опановують катання.
Ну і звичайно безпека. Інтегрована рульова колонка та надійний виніс керма, напевно, одні з найбезпечніших типів обладнання для велосипедів.
Саме вони роблять конструкцію надзвичайно безпечною, адже в них майже відсутні гострі кути та травмонебезпечні елементи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.72 кг |
| Вид | Біговел |
| Высота | 440 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Вік дитини до | 5 років |
| Габарити | 55x84x40 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 780 мм |
| Діаметр колес | 12" |
| Материал | Алюминий |
| Нагрузка | 50 кг |
| Объем | 0.0515 м3 |
| Особенности | висота сидіння регулюється /34-40 см |
| Рекомендований зріст дитини | до 1.2м |
| Ширина | 150 мм |
- Цена: 2 199 ₴












