Ігри математики: сезони 1-2-3-4 складаються з 70 математичних наук в кожній книзі; 200 ігор на обчислення, пам'ять, логіку; до 80 завдань для обговорення, аудіо супровід англійською, українською, російською мовами. Рекомендується використовувати з Розумної Ручкою. Дітям від 2 років.
Всі оновлення для книг Smart Koala відтворюються голосом безкоштовно! Необхідно завантажити файл на сайті http://smartkoala.com.ua/uk/
Всі оновлення для книг Smart Koala відтворюються голосом безкоштовно! Необхідно завантажити файл на сайті http://smartkoala.com.ua/uk/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Smart Koala |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.07 кг |
| Вид | Інтерактивні книги |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Особенности | Рекомендується використовувати з Розумної ручкою |
| Пол | Мальчик |
| Тема | математика |
| Тип | Інтерактивний набір |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 120 ₴












