200 Перших Слів (Сезон 2, сезон 3) - другий і третій посібник із серії книг Koala Пізнавала ... «600 Перших слів англійської мови». У кожній книзі Ваша дитина легко вивчить 200 базових слів, прослухає більше 500 фраз, пройде 20 яскравих сцен з життя і 50 ігор на пам'ять і логіку. Весь матеріал озвучений носіями мови - англійська, українська, російська. Вас чекає весела практика в іграх і діалогах.
Рекомендується використовувати з Розумної Ручкою. Дітям від 2 років. Всі оновлення для книг Smart Koala відтворюються голосом безкоштовно! Необхідно завантажити файл на сайті http://smartkoala.com.ua/uk/
Рекомендується використовувати з Розумної Ручкою. Дітям від 2 років. Всі оновлення для книг Smart Koala відтворюються голосом безкоштовно! Необхідно завантажити файл на сайті http://smartkoala.com.ua/uk/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Smart Koala |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.88 кг |
| Вид | Інтерактивні книги |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Особенности | Рекомендується використовувати з Розумної ручкою |
| Пол | Мальчик |
| Тема | казки |
| Тип | Игровой набор |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 941 ₴












