Під час створення цієї моделі Miqilong розробники ставили собі за мету зробити конструкцію легкою й міцною водночас. Вирішенням поставленої задачі став метал, без якого неможливо уявити сучасну авіацію — алюміній. Саме тому рама, як у спортивних велосипедів, виконана з алюмінію.
При цьому якість виробництва та застосовані інженерні рішеня дозволили створити витривалу та надійну конструкцію біговелу Miqilong HP.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.78 кг |
| Вид | Біговел |
| Высота | 430 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Вік дитини до | 5 років |
| Габарити | 53х40х82 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 760 мм |
| Діаметр колес | 12" |
| Материал | Алюминий |
| Нагрузка | 50 кг |
| Объем | 0.0523 м3 |
| Особенности | висота сидіння регулюється /32-38 см |
| Рекомендований зріст дитини | до 1.2м |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴







