Таємний агент Brutus має два стиля скіна ТІНЬ або ПРИВИД. Щоб отримати будь-який із цих скінів, спочатку потрібно виконати таємні місії!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴










