Ігровий набір CoComelon Feature Vehicle Жовтий Шкільний Автобус зі звуком CMW0015.Стежте за тим, як дитина об’їжджає та кружляє містом за допомогою жовтого шкільного автобуса CoComelon. Іграшковий автобус із музикою може програвати улюблену дитячу пісеньку англійською мовою, треба лише натиснути на його решітку. Загалом є 1 збережена пісня «The Wheels on the Bus» та декілька тематичних звуків.
Особливості:
Особливості:
У комплекті є фігурка малюка Джей-Джея, а в самому автобусі є місця ще для шістьох його друзів CoComelon. Завдяки яскравому дизайну та зручному для дітей керуванню цей автобус стане улюбленою музичною іграшкою малюків. Сподобається будь-якому шанувальнику іграшок CoComelon!
Звуковий супровід англійською мовою!
Рекомендований вік: від 2 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cocomelon |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | транспорт |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 300 мм |
| Комплектация | 1 фігурка /Джей-Джея |
| Объем | 0.0076 м3 |
| Особенности | звукові ефекти /7 збережених пісень |
| Рекомендований вік | від 2-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴












