Готові до музичної прогулянки фермою із трактором CoComelon? Цим яскравим кольоровим трактором керує Джей-Джей – популярний персонаж з навчальної серії CoComelon. Ба більше, ця музична іграшка CoComelon вміщує будь-яку 6-сантиметрову фігурку CoComelon. Натисніть на решітку трактора і слухайте разом із дитиною пісню «Old MacDonald».
Особливості:
Особливості:
- Оживіть улюблені дитячі віршики англійською мовою за допомогою музичного трактора.
- Комплектація: музичний трактор, фігурка Джей-Джея.
- Демонстраційні батарейки в комплекті (2 х ААА).
- Звуковий супровід англійською мовою!
- Рекомендований вік: від 2 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cocomelon |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Вид | транспорт |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 300 мм |
| Комплектация | 1 фігурка /Джей-Джея |
| Объем | 0.0071 м3 |
| Рекомендований вік | від 2-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴












