Страшна біла маска з язиками полум’я та червоним хрестом, з-під якої нас жахає злий погляд – це Ex! Деталізована фігурка цього персонажа дає змогу максимально точно відтворювати улюблені моменти гри Fortnite.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.08 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Особенности | 28 точок артикуляції |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴









