Вирушайте у подорож на автомобілі Whiplash Joy Ride. Цей набір включає в себе 10-ти см фігурку X-Lord та автомобіль Blue &; White який вміщає дві фігурки. Набір ідеально підходить для відтворення моментів з гри Fortnite у реальному житті!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.59 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Количество | 2 шт. |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0089 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴












