Цей автомобіль сумісний з фігурками Fortnite заввишки 10 см. У наборі є чудовий аксесуар Reboot Card. Активуйте індикатори і звуки перезавантаження фігурок Fortnite і відтворюйте улюблені епізоди гри Fortnite у реальному житті!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.01 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0125 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴











