Вбудований дозатор для рідких миючих засобів Franke Comfort на 350 мл. Кут обертання виливу 360 градусів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.36 кг |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 230 мм |
| Материал | пластмаса /фраграніт |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Серия | Comfort |
| Тип | Дозатор |
| Цвет | ваніль |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴



