Заряджайте свої пристрої iOS і синхронізуйте музику, фотографії або дані з будь-якого порту USB-A за допомогою надійного кабелю, який можна використовувати вдома, на роботі або в дорозі. Покращений плетений нейлон надає чудовий вид. Крім того, він сертифікований MFi для роботи з продуктами Apple і поставляється в чорно-білому кольорі
Сумісність:
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XR
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPad Pro 12,9 дюйма (2-го покоління)
- iPad Pro 10,5 дюймів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | Lightning |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 912 ₴








