Модель Miqilong CS це квінтесенція невеликої ваги, якості та ціни. Моделі серії CS характеризуються розумною ціною, оптимальним набором опцій та легкою збіркою. Вони сподобаються тим, хто цінує практичність.
Біговел Miqilong CS виконаний за традиційним компонуванням міських велосипедів, з високим кермом і низькою рамою. На ній користувачі розташовуються на сидінні з рівною спиною, не горбичись або згинаючись. Таке положення є оптимальним для постави дітей і дозволяє комфортно кататися довгий час навіть по нерівних поверхнях.
За плавність ходу та прохідність відповідають 12` EVA колеса з 2 підшипниками у кожному колесі. Вони не спускають, не проколюються і розраховані на весь термін експлуатації беговела. Кермо фіксується клиноподібним затвором, а обертається завдяки традиційній, надійній різьбовій рульовій колонці на підшипниках.
За плавність ходу та прохідність відповідають 12` EVA колеса з 2 підшипниками у кожному колесі. Вони не спускають, не проколюються і розраховані на весь термін експлуатації беговела. Кермо фіксується клиноподібним затвором, а обертається завдяки традиційній, надійній різьбовій рульовій колонці на підшипниках.
За комфорт відповідають широке сидіння, кермо з регульованим кутом нахилу, а також стильний дзвіночок, що постачається в комплекті з беговелом.
Висоту керма та сидіння можна налаштувати в широкому діапазоні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.74 кг |
| Вид | Біговел |
| Высота | 350 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Вік дитини до | 5 років |
| Гарантія | 30 місяців |
| Длина | 620 мм |
| Материал | Металл |
| Нагрузка | 30 кг |
| Объем | 0.0391 м3 |
| Оснащение | У комплекті постачається дзвіночок |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴







