Це і є рішення як використовувати USB пристрої на відстані від вашого комп'ютера! Вхідний роз'єм USB A -> Вихідне гніздо USB A, довжина кабелю 15.0 м. З'єднання USB підтримує функцію автоматичного налаштування Plug & Play. Збільшує макс. допустиму довжину USB-кабелю додатковими 15 м.
- Підтримує USB низької швидкості (1.5Mbps), повної швидкості (12Mbps) та високої швидкості (480Mbps)
- Сумісний з USB 2.0 та 1.1
- Вхідний роз'єм USB A -> Вихідне гніздо USB A, довжина кабелю 15.0 м
- USB-з'єднання підтримує функцію автоматичного налаштування Plug & Play
- Придатний для роботи з USB 2.0-сумісними пристроями, що мають окреме живлення.
- Підтримує Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP та Mac OS 10.x
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.70 кг |
| Вид | подовжувач |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Макс. швидкість передачі даних | 480 МБіт/с |
| Назначение | подовжувач |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Разъем 1 | USB-AM |
| Разъем 2 | USB-AF |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 334 ₴






