Кожному знайома проблема, коли принтер або інший USB-пристрій знаходиться занадто далеко від комп'ютера. За допомогою активного подовжувального кабелю DIGITUS USB 3.0 цю проблему можна просто вирішити. Завдяки 5-метровому кабелю ви зможете підключити віддалені USB пристрої, завдяки швидкості передачі даних до 5 Гбіт/сек. ви не відчуєте жодних втрат швидкості.
Це і є рішення як використовувати USB пристрої на відстані від вашого комп'ютера!
Це і є рішення як використовувати USB пристрої на відстані від вашого комп'ютера!
- Надійно зв'яже ваші віддалені пристрої USB
- Без втрат потужності, незважаючи на довжину кабелю 5 метрів
- Швидкість передачі до 5 Гбіт./сек.(Super Speed)
- Проста установка – функція Plug & Play
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Макс. швидкість передачі даних | 5 ГБіт/с |
| Назначение | подовжувач |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Разъем 1 | USB-AM |
| Разъем 2 | USB-AF |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 040 ₴






