Підключіть більш віддалені пристрої USB 3.0 за допомогою активного подовжувального кабелю. Скористайтеся перевагами стабільних з'єднань та уникайте втрат потужності навіть на великих відстанях за допомогою вбудованого підсилювача сигналу. Вбудований світлодіодний індикатор роботи сигналізує стан підсилювача сигналу.
Підключайте пристрої USB 3.0, такі як принтери або сканери, до комп'ютера або ноутбука навіть на великих відстанях. Інтегрована електроніка завжди забезпечує плавну передачу даних без втрат. З серією активних подовжувальних кабелів USB 3.0 DIGITUS® пропонує рішення довжиною від 10 до 20 м. Більше ніяких проблем із підключенням при використанні більш довгих кабелів USB!
Підключайте пристрої USB 3.0, такі як принтери або сканери, до комп'ютера або ноутбука навіть на великих відстанях. Інтегрована електроніка завжди забезпечує плавну передачу даних без втрат. З серією активних подовжувальних кабелів USB 3.0 DIGITUS® пропонує рішення довжиною від 10 до 20 м. Більше ніяких проблем із підключенням при використанні більш довгих кабелів USB!
Ви також можете використовувати віддалені пристрої USB з цим активним подовжувальним кабелем USB 3.0 з підсилювачем сигналу.
- Стабільна передача сигналу завдяки активному підсилювачу сигналу
- Відсутність втрат потужності, незважаючи на довжину кабелю 10 м
- Швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с
- Світлодіодний індикатор роботи
- Plug-and-play - підключи та приступай до роботи
- Також підключіть віддалені пристрої USB 3.0
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | подовжувач |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Екранування | потрійне |
| Макс. швидкість передачі даних | 5 ГБіт/с |
| Назначение | подовжувач |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Особенности | просте підключення plug-and-play |
| Разъем 1 | USB-AM |
| Разъем 2 | USB-AF |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 060 ₴





