Стільчик для годування призначений для дітей, які можуть сидіти без сторонньої допомоги (віком приблизно від 6 місяців) і до 3 років або з максимальною вагою 20 кг відповідно до ASTM F404 стандартів і 15 кг відповідно до стандартів EN14988.
Переваги:
Переваги:
- Росте разом з малюком.
- Ковзає без зусиль.
- Легко чистити.
- 3 положення, в тому числі і для відпочинку, і для годування.
- Унікальні механізми дозволяють плавно рухатися в усіх напрямках.
- Сидіння з EVA легко протирати.
- 5 налаштувань висоти для комфорту на кожному етапі зростання малюка.
- Захисні застосування на задніх ніжках стільчика для забезпечення максимальної безпеки.
- Менше отворів – менше безладу.
УВАГА!
Не залишайте дитину без нагляду. Є небезпека падіння, тому переконайтеся, що всі ремені безпеки підігнані та закріплені правильно. Завжди закріплюйте дитину ременями безпеки та регулюйте їх так, щоб вони щільно прилягали до тіла дитини. Перед використанням паковання потрібно видалити, а сам виріб потребує збірки дорослими.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oribel |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага з упаковкою | 11 кг |
| Вага товару | 8.5 кг |
| Вес | 12.05 кг |
| Возраст | від 0 місяців до 3 років |
| Высота | 580 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 680 мм |
| Дополнительно | 5 точкові ремені безпеки з можливістю регулювання |
| Материал | Поликарбонат |
| Наклон спинки | 3 положення |
| Объем | 0.1380 м3 |
| Размер | 81 см |
| Регулировка по высоте | 6 положень |
| Тип | стільчик для годування |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 799 ₴











