З раннього дитинства малюки люблять досліджувати навколишнє середовище у пошуках цікавих і незвичайних предметів, які можна використовувати як іграшки для дітей. Сортер Тварини Goki — класичне доповнення до будь-якої колекції та чудовий подарунок для дитини. До відповідних отворів у легкій і зручній основі слід віднести дерев’яні елементи у формі різних тварин. Сприяє пізнанню кольорів, тварин і форм. Ці види діяльності дозволяють дітлахам навчитися розрізняти кольори і види тварин, чудова допомога в розвитку дрібної моторики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.75 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | візуальне сприйняття |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Рекомендований вік | 2+ |
| Тип игрушки | сортер |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 538 ₴



