Велика вантажівка-транспортер Driven - для справжнього любителя спецтехніки! Підходить для дитини, що захоплюється колекціонуванням. Налаштуйтеся на подорож разом з вантажівкою -перевізником Turbo Transport від DRIVEN. Ця вантажівка поставляється зі знімним причепом, який можна легко відсунути. Він навіть може стояти вертикально - все, що вам потрібно зробити, це висунути опорну ногу. У цей набір для гри також входять 2 барвисті машини з крихітними деталями, які роблять їх схожими на справжні транспортні засоби. Потягніть їх назад і спостерігайте, як вони їдуть, колеса крутяться так швидко, як вони рухаються.
Машина з яскраво-червоною кабіною вміщує 34 іграшкові машини. Причіп знімний, зі складною опорною стійкою.
У вантажівки є висувна ручка, завдяки чому його легко носити з собою.
Машина з яскраво-червоною кабіною вміщує 34 іграшкові машини. Причіп знімний, зі складною опорною стійкою.
У вантажівки є висувна ручка, завдяки чому його легко носити з собою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | причіп |
| Вес | 1.52 кг |
| Вид | вантажівка-транспортер |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 240 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Объем | 0.0180 м3 |
| Особенности | Висувна ручка |
| Размер | 57 х 14 х 23 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴






