З DRIVEN Pocket Transport ви можете взяти команду з собою, куди б ви не їхали. Ця вантажівка для іграшкових автомобілів вміщує до 12 контейнерів серії Pocket або 24 іграшкових транспортних засобів серії Pocket!
Коли ви будете готові відправитися в дорогу, завантажте свою команду на знімний контейнер. Потім під’єднайте контейнер до причепа, повернувши задню рампу, і готово! Коли ви дістанетеся до місця призначення, розвантажте свій екіпаж за допомогою чудової пускової установки в передній частині вантажівки — просто просуньте іграшкову машинку через задній люк, натисніть кнопку на даху, а потім подивіться, як вона зменшується! Ви також можете прикріпити гусениці Pocket Series до бортика вантажівки (продається окремо). Завдяки реалістичним деталям і цікавим функціям ця міцна іграшкова вантажівка може розпалити уяву вашої дитини.
Коли ви будете готові відправитися в дорогу, завантажте свою команду на знімний контейнер. Потім під’єднайте контейнер до причепа, повернувши задню рампу, і готово! Коли ви дістанетеся до місця призначення, розвантажте свій екіпаж за допомогою чудової пускової установки в передній частині вантажівки — просто просуньте іграшкову машинку через задній люк, натисніть кнопку на даху, а потім подивіться, як вона зменшується! Ви також можете прикріпити гусениці Pocket Series до бортика вантажівки (продається окремо). Завдяки реалістичним деталям і цікавим функціям ця міцна іграшкова вантажівка може розпалити уяву вашої дитини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.61 кг |
| Вид | вантажівка-транспортер |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Объем | 0.0036 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴






