Приготуйтеся до бурхливої гонки за допомогою приголомшливих автомобілів Pullback Vehicles! Ці іграшкові машинки є частиною серії Turbocharge від DRIVEN. Кожен блістер включає 4 швидкісні спортивні автомобілі різних кольорів: червоний, синій, оранжевий і зелений. Вони мають складні деталі та створені так, щоб вони виглядали так само, як справжні.
Ці іграшки-автомобілі також не потребують батарейок – просто потягніть їх назад і подивіться, як вони спалюють гуму по підлозі! Опануйте свої гоночні навички та викликайте своїх друзів на чемпіонат з водіння. Перемагає той автомобіль, який першим пройде фінішну пряму! Автомобілі Pullback Vehicles сумісні з ігровими наборами DRIVEN Turbocharge (продаються окремо). Ці мініатюрні автомобілі рекомендовані для маленьких водіїв віком від 3 років.
Ці іграшки-автомобілі також не потребують батарейок – просто потягніть їх назад і подивіться, як вони спалюють гуму по підлозі! Опануйте свої гоночні навички та викликайте своїх друзів на чемпіонат з водіння. Перемагає той автомобіль, який першим пройде фінішну пряму! Автомобілі Pullback Vehicles сумісні з ігровими наборами DRIVEN Turbocharge (продаються окремо). Ці мініатюрні автомобілі рекомендовані для маленьких водіїв віком від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | 4 машинки |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | Машинка |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 30 мм |
| Объем | 0.0007 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 529 ₴






