Візьміть таксі та досліджуйте місто з дитячим ігровим набором Big City Cruisin' від DRIVEN! У центрі міста є на що подивитися… Будинки, рекламні щити та яскраві вогні міста чекають, щоб ви їх виявили! Припаркуйте свій іграшковий автомобіль на парковці. Є багато місць і ліфт, щоб піднятися на верхні рівні. А ще краще, чому б не взяти таксі до міста? У цей ігровий набір входить класичне маленьке іграшкове таксі!
Рампи та доріжки, сумісні з іншими ігровими наборами DRIVEN (продаються окремо), дозволяють весело та легко досліджувати велике місто! Це ігровий набір для дітей, які хочуть додати сміливого горизонту до свого Мініатюрного міста. Рекомендовано для маленьких міських дівчат від 3-х років.
Рампи та доріжки, сумісні з іншими ігровими наборами DRIVEN (продаються окремо), дозволяють весело та легко досліджувати велике місто! Це ігровий набір для дітей, які хочуть додати сміливого горизонту до свого Мініатюрного міста. Рекомендовано для маленьких міських дівчат від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 кг |
| Вид | Набор |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Количество деталей | 7 шт |
| Объем | 0.0070 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴












