З Pocket Series 2 in 1 Race Track від DRIVEN ви можете зменшити масштаб трюкового стрибка та відвідати автосалон для ремонту — все в одному ігровому наборі! Ця складна іграшка перетворюється з автомагазину на гоночний трек лише за лічені хвилини: кілька рухів.
Дослідіть усі його чудові функції за допомогою 2 іграшкових машинок: зупиніться на АЗС, помийте машину на мийці та підніміться на ліфті! Потім натисніть кнопку на гоночній трасі та дивіться, як ваша іграшкова машина мчить вперед! Також є 73 доріжки, які легко підключаються та 4 дорожні знаки, щоб створити власну мережу доріг. На гоночній трасі DRIVEN 2 в 1 можна багато чого відкрити! Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Дослідіть усі його чудові функції за допомогою 2 іграшкових машинок: зупиніться на АЗС, помийте машину на мийці та підніміться на ліфті! Потім натисніть кнопку на гоночній трасі та дивіться, як ваша іграшкова машина мчить вперед! Також є 73 доріжки, які легко підключаються та 4 дорожні знаки, щоб створити власну мережу доріг. На гоночній трасі DRIVEN 2 в 1 можна багато чого відкрити! Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.96 кг |
| Вид | Набор |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 240 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Количество деталей | 80 шт |
| Объем | 0.0072 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 379 ₴











