Тостер, поїзд, привид! Пориньте з головою в цей середнього розміру набір кубиків LEGO® і дайте волю своїй уяві! Нескінченні можливості для збирання з класичних кубиків 35 різних кольорів та спеціальних деталей, включаючи двері, вікна, колеса, очі, пропелери та відділювач кубиків. Якщо ви не знаєте, з чого почати вам допоможуть інструкції з ідеями дизайнерів, від яких можна відштовхнутися. Це ідеальний набір для початківців будівельників різного віку. Він також доповнить будь-яку колекцію LEGO. Набір упакований у зручну пластикову коробку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.03 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Количество деталей | 484 шт |
| Объем | 0.0107 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Classic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 179 ₴









