У цій скриньці для творчості від LEGO Classic кубики LEGO® завжди будуть розкладені акуратно. Дістань кольорові кубики з жовтої валізки і почни створювати милих істот, круті автомобілі, затишні будиночки і все, що тільки зможеш уявити. А коли закінчиш, розклади кубики у спеціальні відсіки так, як тобі хочеться. І ніякого безладдя!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.85 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Количество деталей | 213 шт |
| Объем | 0.0042 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Classic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴












