Кабель Samsung USB Type-C до USB Type-C (60 Вт) – це практичний та надійний аксесуар, призначений для швидкого заряджання пристроїв, що мають роз'єм USB-Type-C, та синхронізації даних. Девайс має вбудований захист від позаштатних ситуацій, таких як перегрів та перезарядка, що забезпечить додаткову безпеку заряджається. Крім того, високоякісні матеріали, використані при виробництві, позитивно позначаться на термін служби кабелю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.03 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 120 мм |
| Назначение | кабель живлення |
| Объем | 0.0002 м3 |
| Разъем 1 | USB-С |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴






