Підготуй товарний поїзд (60198) LEGO® City до відправки та починай перевозити вантажі! Використовуйте вилочний навантажувач, щоб доставити контейнери, а потім завантаж їх на поїзд за допомогою крана. Причепи всі вагони до локомотива, сідай у кабіну, дай гудок і починай рух! Доставляй вантажі вчасно та підтримуй роботу міста LEGO City!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.00 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 6 /до 12 |
| Высота | 480 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 580 мм |
| Количество деталей | 1226 шт |
| Объем | 0.0334 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | потяг |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 120 мм |
| Элементы питания | 10хAAA /(не входять до комплекту) |
Информация для заказа
- Цена: 7 799 ₴










