20 енергійних мавп-акробатів вирішили збудувати найвищу піраміду у світі! Ця дерев'яна гра на спритність для дітей від 3 років і старше дозволяє їм перевірити свою спритність та логічне мислення на прикладі своєї сім'ї та друзів. Кому вдасться додати останню мавпу, головою чи ногами нагору, на вершину піраміди, щоб усе не впало?
І є ще одна складність: кидок кубиків визначає, як має бути розташована ваша мавпа. Можливо, вам доведеться поставити її із заплющеним оком або корчити пику! У цей набір входять 20 різнокольорових мавп і 1 дерев'яний кубик. Розмір мавп 7 х 1,2 х 7,5 см. Ця гра має сертифікат FSC® (виготовлена із деревини із стійко керованих лісів) та прикрашена фарбою на водній основі.
І є ще одна складність: кидок кубиків визначає, як має бути розташована ваша мавпа. Можливо, вам доведеться поставити її із заплющеним оком або корчити пику! У цей набір входять 20 різнокольорових мавп і 1 дерев'яний кубик. Розмір мавп 7 х 1,2 х 7,5 см. Ця гра має сертифікат FSC® (виготовлена із деревини із стійко керованих лісів) та прикрашена фарбою на водній основі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | Логічна |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Жанр | Логічні |
| Количество деталей | 20 шт |
| Количество игроков | від 2 до 5 |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0016 м3 |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴






