Зберіть свої улюблені рослини в Li'l Petals Flower Shop! Цей ігровий набір-магазин наповнений безліччю аксесуарів, зокрема кактусами і квітковими деревами. А як щодо букета квітів для особливої нагоди? Ваші персонажі тварин Li'l Woodzeez можуть навіть озеленити свою клубму на власному подвір’ї з усім садовим інструментом! Є лійка, граблі, лопати та інше на вибір. О, подивіться на всіх людей у вікні! Сусіди люблять помилуватись на барвисті квіткові композиції, які демонструються, коли вони проходять повз. Ігровий набір Li'l Petals Flower Shop — ідеальний подарунок для флористів-початківців, які люблять фантазувати!
Фігурки тварин Li’l Woodzeez продаються окремо. Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | будиночок |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Особенности | фігурки тварин Li’l Woodzeez продаються окремо |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴







