

Super Wings Конструктор-трансформер Small Blocks 2-in-1 Buildable Transforming Vehicle Dizzy, Діззі
- Нет в наличии
- Код: EU385006
549 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Конструктор-трансформер Super Wings Small Blocks 2-in-1 Buildable Transforming Vehicle Dizzy, Діззі EU385006. Автомобіль-трансформер Діззі з мультфільму "Супер крила" ? це літачок з підйомним краном, який легко може трансформуватися в робота.
- Індивідуальний дизайн від компанії-правовласника забезпечує дивовижну подібність до екранного персонажа.
- Безліч елементів, що рухаються, у тому числі і гак для транспортування вантажів, роблять іграшку захопливою і багатофункціональною.
- Високий рівень деталізації і якість матеріалів, характерна для бренду зі світовим ім'ям.
- Належить до серії колекційних іграшок
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Материал | Пластмасса |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.61 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Объем | 0.0084 м3 |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 5 років |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴



