Ігровий набір Super Wings Transforming Vehicles Jett, Джетт EU720311
Джетт - дружелюбний, грайливий і дуже швидкий літак! Він працює з усіма в аеропорту міста і любить подорожувати і доставляти посилки дітям по всьому світу. Коли місії Джетта стикаються з проблемами, Джетт дзвонить своїм найкращим друзям, Супер Крилам! Набір включає дві ігрові фігурки-трансформери: транспорт Джетта, що трансформується в робота Robo Rig висотою 17 см та ігрову фігурку Джетт серії Transform-a-Bots заввишки 5 см. Фігурка Джетта легко поміщається як у кабіну автомобіля так до його робота
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачок! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини.
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачок! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини.
Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | транспорт |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество | 2 шт. |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 17 см Висота робота Джетта Robo Rig ; Висота фігурки Джетт 5 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 069 ₴












