Ігровий набір Super Wings Transforming Vehicles Donnie, Донні EU720312
Донні - геній, коли справа доходить до винаходу, перебудови та ремонту речей. Його професійні інженерні навички знадобляться і часто допомагають йому та його друзям із Super Wings вирішувати різні проблеми. Набір включає дві ігрові фігурки-трансформери: транспорт Донні, що трансформується в робота Dozer висотою 17 см та ігрову фігурку Донні серії Transform-a-Bots заввишки 5 см. Фігурка Донні легко поміщається як у кабіну автомобіля так до його робота
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачок! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини.
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або вигадувати нові завдання для літачок! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок та фантазії дитини.
Іграшка Super Wings, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.39 кг |
| Вид | транспорт |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество | 2 шт. |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 17 см высота робота Донни Dozer , Высота фигурки Донни 5 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴










