У наборі вертоліт Choppa і 10-ти див. фігурка ”Blaze” з легендарною штурмовою гвинтівкою. Вертоліт більше 40 см. у довжину, у Choppa є місце для 7 10-ти см. фігурок так що ви зможете викликати свій загін і приєднатися до битви! Активуйте світловий ефект Turbo Boost та обертайте ротори! Choppa ідеально підходить для відтворення Fortnite у реальному житті – куди летимо?!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.74 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Количество | 2 шт. |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0112 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 10 см фигурка |
| Серия | Feature Vehicle The Choppa |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 059 ₴












